Struktura teleinformatyczna oparta na technologii światłowodowej

Struktura teleinformatyczna oparta na technologii światłowodowej

W dobie tzw. globalnej wioski doskonale wiemy jak ważnym w prowadzeniu każdego biznesu jest szybki dostęp do informacji, błyskawiczny kontakt z klientem i bezpieczeństwo przekazywanych wiadomości.

Dlatego też budynek został zaopatrzony w nowoczesną strukturę teleinformatyczną opartą o technologię światłowodową. Dzięki temu wszelki transfer danych odbywa się w sposób niezakłócony w porównaniu do tradycyjnych technologii. Od strony technicznej warto wspomnieć, że w paśmie światłowodu brak jest zjawiska współdzielenia a co za tym idzie użytkownik łącza zyskuje dostęp do szeregu usług telekomunikacyjnych jednocześnie i bez ograniczeń.

Zastosowana technologia charakteryzuje się stosunkowo niską awaryjnością i niskimi kosztami eksploatacji. Dodatkowo posiada wydłużoną żywotność a samo zastosowanie światłowodów w sposób znaczący podwyższa poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych ze względu na znaczne trudności związane z przechwyceniem i podsłuchaniem transmisji przez osoby postronne.

Korzystając z tego systemu użytkownik zyskuje szybki i stabilny dostęp do sieci, zwiększa się komfort korzystania z Internetu, co nie jest już uzależnione np. warunkami pogodowymi. Jednym słowem otrzymujesz kolejne narzędzie do wydajnego prowadzenia swojej firmy.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy