Strefy przeznaczone na serwerownie

Strefy przeznaczone na serwerownie

Z myślą o przedsiębiorcach prowadzących działalność gospodarczą w branży IT i nie tylko w budynku SkyRes zostały wyodrębnione specjalne strefy z przeznaczeniem na serwerownie. W związku z tym w wyszczególnionych miejscach nośność stropów została dodatkowo podwyższona do poziomu 10kN/m2.

Posiadanie własnej serwerowni to zasadnicze ułatwienie przy prowadzeniu każdej firmy. Dzięki temu mamy realny wpływ na przepustowość łączy, zyskujemy szybkie połączenie między stacjami roboczymi a serwerem a dodatkowo diametralnie zwiększa się bezpieczeństwo gromadzonych przez nas danych. Lokalizacja serwerowni w budynku firmy zakłada podłączenie do sieci LAN, w której działają stacje robocze. Dzięki temu nie mamy do czynienia z problemami natury łącznościowej, jakie często zdarzają się, gdy stacje łączą się z serwerami przez WAN. Ze swojej natury sieć LAN posiada znacznie większą przepustowość niż łącza WAN dostarczane przez operatorów.

Wiemy doskonale ile w dzisiejszych czasach warty jest szybki i bezpieczny przesył informacji. Decydując się na korzystanie z wewnętrznych serwerowni każdy najemca zyskuje skuteczne narzędzie, dzięki któremu jego firma rozwija się w oczekiwanym tempie a przychody rosną.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy