Sponsorowany przez SkyRes Michał Kaźmierczak w świetnej formie !

Sponsorowany przez SkyRes Michał Kaźmierczak w świetnej formie !

Reprezentant KJ "Leśna Wola" Głogów Małopolski zajął 2 miejsce w silnie obsadzonym Grand Prix podczas międzynarodowych zawodów jeździeckich CSI3-W CEL FEI World Cup w Poznaniu z pulą nagród 120.000. Zwyciężył Niemiec Felix Hassmann. Michał po udanym występie w konkursie został liderem rankingu Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej, a jego udział w Finale Pucharu Świata w Las Vegas jest już prawie pewny.

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu