Specjalne szatnie i prysznice dla rowerzystów

Specjalne szatnie i prysznice dla rowerzystów

Tworząc SkyRes na pierwszym miejscu przyświecała nam idea, aby budynek biurowy był z jednej strony przyjazny środowisku a z drugiej ludziom, którzy wykonują w nim swoje obowiązki zawodowe. Wybierając jego lokalizację zadbaliśmy o świetny dostęp do środków komunikacji miejskiej a z myślą o najemcach, którzy korzystają z alternatywnych form poruszania się po mieście powstały wyodrębnione szatnie i prysznice dla rowerzystów.

Dzięki temu osoby preferujące zdrowy tryb życia mogą bez żadnych przeszkód korzystać z dojazdu do pracy rowerem a po zakończonej drodze posiadają możliwość skorzystania z prysznica i przebrania się w strój służbowy. Nie od dzisiaj wiadomo, że ćwiczenia fizyczne poprawiają ciśnienie krwi, oddziałują korzystnie na nasze zdrowie i mają dodatni wpływ na ogólny nastrój. Nie rezygnując z tych dobrodziejstw każda zainteresowana osoba może korzystać ze swoich dwóch kółek a po krótkim odświeżeniu pozytywnie rozpoczynać każdy dzień swojej pracy.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy