SkyRes Warszawska obecny na jubileuszowej 20 Konferencji Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

SkyRes Warszawska obecny na jubileuszowej 20 Konferencji Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

W dniu 28.11.2014 w Warszawie w Hotelu Intercontinental odbyła się 20 Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce. Inwestycja SkyRes Warszawska uczestniczyła w tym wydarzeniu jako uczestnik oraz sponsor. Organizatorem konferencji był zespół Eurobuild. Fotografie z tego wydarzenia można obejrzeć na: http://eurobuildcee.com/?page=conferences&id=1153026#page_top

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu