▷Skyres Warszawska - Nowoczesne  biura - Nowe Miejsce Dla Twojego Biznesu

▷Skyres Warszawska - Nowoczesne biura - Nowe Miejsce Dla Twojego Biznesu

SkyRes Warszawska - Nowe Miejsce Dla Twojego Biznesu

Skyres Warszawska to pierwszy w Rzeszowie wielkopowierzchniowy biurowiec w klasie A o powierzchni całkowitej 25 648m2, przeznaczony w całości pod wynajem. W budynku już na etapie projektowania uwzględniono wszystkie najnowsze trendy obowiązujące w nowoczesnych budynkach biurowych przy uwzględnieniu norm i zasad zrównoważonego budownictwa, czyli inaczej mówiąc SkyRes Warszawska jest zaprojektowany i wybudowany w zgodzie z naturą. W maju 2013 budynek został zarejestrowany w systemach certyfikacji LEED i BREEAM, a w czerwcu 2016 roku uzyskał certyfikat LEED na poziomie GOLD.

 

Skyres Warszawska to 14 kondygnacyjna budowla z 12 piętrami biurowymi, parterem o przestronnym lobby z recepcją oraz kantyną zaś w części podziemnej został zlokalizowany garaż dla samochodów osobowych, elektrycznych i rowerów wraz z specjalnymi szatniami i prysznicami dla rowerzystów. Piętra biurowe oferują w standardzie powierzchnię Open Space na poziomie ponad 1 600m2, a w całym budynku około 20 000m2.

SkyRes Warszawska znajduje się w doskonale skomunikowanej części Rzeszowa, tuż przy samym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawska i Lubelska.

Wszystkie obiekty Kompleksu SkyRes charakteryzuje nowoczesna architektura wyróżniająca się na tle tej części miasta.

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu