Rzeszów numerem 1 wśród miast średniej wielkości w Polsce

Rzeszów numerem 1 wśród miast średniej wielkości w Polsce

Uniwersytet w Wiedniu opracował ranking najbardziej inteligentnych miast średniej wielkości w Europie. Pięć z nich znajduje się w Polsce. Numerem jeden w Polsce jest oczywiście Rzeszów (miejsce 48 w Europie), Białystok (miejsce 53), Bydgoszcz (miejsce 57), Szczecin (miejsce 62) i Kielce (miejsce 64).

Jednak według rankingu naukowców z Wiednia największy potencjał w Polsce drzemie w czynniku ludzkim. I tu Rzeszów również został sklasyfikowany na najwyższym miejscu w Polsce, a w Europie już na 19 miejscu.

Pełny ranking dostępny jest na stronie: http://www.smart-cities.eu/.

Źródło: gazetaprawna.pl 

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu