Rozwój sektora BPO/SSC w Rzeszowie

Rozwój sektora BPO/SSC w Rzeszowie

Miasto Rzeszów, stolica województwa podkarpackiego od wielu lat kojarzona jest z wyspecjalizowanym przemysłem lotniczym, Specjalną strefą ekonomiczną „Euro-Park” Mielec oraz klastrami.

Sektor nowoczesnych usług dla biznesu, a w szczególności branża IT, w ostatnich latach wzmacnia swoją obecność w Rzeszowie.

Poniżej pobierz raport dotyczący rozwoju sektora BPO/SSC w Rzeszowie z którego dowiesz się:

- jak bardzo Rzeszów jest atrakcyjny dla przedsiębiorców pod kątem nowych inwestycji,
- informacji na temat edukacji w mieście i poznasz wskaźnik skolaryzacji,
- o rozwiniętej sieci transportu,
- jak wiele firm zdecydowało się już zainwestować w Rzeszowie,
- na jakim poziomie kształtują się płace w centrach sektora BPO/SSC,
- w jaki sposób prezentuje się rynek biurowy.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy