Przykładowe aranżacje

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym w budynku, piętra biurowe mogą być dzielone na potrzeby wielu najemców jak również mogą służyć wyłącznie jednemu najemcy. Dodatkowo dzięki zastosowaniu systemowego rozwiązania podług podniesionych jak i obniżonych sufitów podwieszanych oraz przemyślanych rozwiązaniach instalacyjnych, powierzchnie biurowe mogą być w każdej chwili poddawane zmianom aranżacyjnym. Wszystko zależy od charakteru prowadzonej działalności i potrzeb danego Klienta. 


 

1 najemca na kondygnacji
2 najemców na kondygnacji
3 najemców na kondygnacji
4 najemców na kondygnacji
11 najemców na kondygnacji

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Nasi partnerzy