Parkingi i udogodnienia

Parkingi i udogodnienia

SkyRes posiada nowoczesne garaże podziemne oraz wielopoziomowe naziemne.

W całym kompleksie znajduje się aż 900 miejsc parkingowych. Dzięki temu całkowicie znika codzienna bolączka milionów Polaków związana z szybkim znalezieniem miejsca parkingowego, aby na czas zjawić się w miejscu pracy zawodowej.

Dodatkowo osoby aktywne fizycznie i korzystające z jednośladów znajdą również dla siebie odpowiednią bazę. W budynku przewidziany jest parking dla rowerzystów i specjalnie wydzielone prysznice, aby odświeżyć się przed codziennymi zajęciami w pracy.

Warto również wspomnieć, że system parkingowy jest pełni zintegrowany a kierowcy mają możliwość wyjazdu z garaży w dwóch kierunkach tj. do ul. Warszawskiej i ul. Lubelskiej.

Zapewniając bezpieczeństwo pozostawionych pojazdów powierzchnie parkingowe są cały czas monitorowane.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy