Nowoczesne instalacje

Nowoczesne instalacje

Poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii oszczędzamy wodę i energię elektryczną. Odpowiedzialny za to system jest na bieżąco monitorowany, co sprawia, że oprócz promowanej przez nas postawy eko Twoje przedsiębiorstwo zyskuje realne oszczędności.

Do budowy stosujemy materiały proekologiczne a same odpady budowlane są na bieżąco sortowane. Dzięki temu obniżamy również koszty związane z ich utylizacją.

Stawiając na proekologiczny tryb życia budynek został wyposażony w specjalne szatnie i prysznice dostosowane do potrzeb rowerzystów.

Jednocześnie SkyRes zarządzany jest przez inteligentny system BMS (ang. Building Management System). Dzięki niemu wszystkie instalacje znajdujące się na terenie obiektu są w sposób całościowy zintegrowane. Pozwala to z jednego miejsca w sposób efektywny i oszczędny zarządzać całym budynkiem. Dodatkowo kontrolując pracę poszczególnych urządzeń z odpowiednim wyprzedzeniem informuje o potencjalnych awariach i problemach. Wobec czego ewentualne nieprawidłowości są likwidowane automatycznie i na bieżąco.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy