Możliwość organizacji i dowolnego podziału piętra

Możliwość organizacji i dowolnego podziału piętra

Projektując SkyRes zadbaliśmy o to, aby każdy użytkownik powierzchni biurowej miał możliwość jej dopasowania do charakteru prowadzonej przez siebie działalności i własnych potrzeb. Jest, bowiem zrozumiałym, że każdy biznes wymaga odpowiednio dobranej i zaaranżowanej dla siebie przestrzeni.

Dlatego też przyjęliśmy wariant, w którym na jednym piętrze funkcjonuje: jedynastu, czterech, trzech, dwóch najemców albo cała powierzchnia jest zagospodarowana przez jednego użytkownika. Łatwość wprowadzania zmian w aranżacji sprawia, że w bardzo krótkim czasie zyskujesz dostęp do przestrzeni, której potrzebuje Twój biznes.

Wszystko to sprowadza się do zastosowania w praktyce  idei kreowania zarówno wnętrz otwartych jak i zamkniętych w zależności od bieżących potrzeb osób zainteresowanych.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy