Osiedle SkyRes

To miejsce przeznaczone właśnie dla Ciebie. Liczne udogodnienia dla mieszkańców tworzą z Osiedla Skyres najbardziej atrakcyjną lokalizację w Rzeszowie.

Już samo to, że powstaje ono u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej, jest ogromną zaletą. Taka lokalizacja to z jednej strony bliskość centrum miasta, ale jednocześnie bardzo dobre i szybkie połączenie z przebiegającą obok Rzeszowa autostradą A4 i lotniskiem Jasionka.

Osiedle Skyres to idealne miejsce dla osób, które przede wszystkim cenią sobie wygodę, a także lubią wielkomiejskie życie. Stąd będą mieli łatwy dostęp do atrakcji jakie oferuje centrum Rzeszowa (puby, restauracje, kina, teatry i filharmonia) jak również galerii handlowych, które są „na wyciągnięcie ręki”. Osiedle Skyres mimo bliskości serca miasta, jest też miejscem dla szukających odpoczynku. Bliskość terenów rekreacyjnych. Możliwość łatwej i szybkiej ucieczki z miasta na łono natury. To dla wielu osób ogromne zalety. I to właśnie oferuje Osiedle Skyres.

Odpowiedzialny za jego budowę DevelopRes to gwarancja najwyższej jakości mieszkań i zastosowanych technologii.  To deweloper o ugruntowanej, mocnej pozycji obecny na rynku od ponad dekady. Budynki na Osiedlu Skyres zaprojektowane są w taki sposób, aby sprostać wymaganiom każdego mieszkańca. Oferta jest bardzo zróżnicowana. To ponad 300 mieszkań na 18 kondygnacjach. Dla osób przesądnych mamy świetną informację: „brak” 13 piętra.  Z najwyższych kondygnacji rozpościera się wspaniała panorama nie tylko na Rzeszów.  W ofercie znajdują się zarówno mieszkania dwupokojowe, jak i luksusowe apartamenty. Te ostatnie na najwyższych kondygnacjach. W budynkach znajduje się też podziemny, bardzo przestronny parking.

 

Kompleks SkyRes to:

  • Najbardziej atrakcyjna lokalizacja w Rzeszowie
  • Najwyższa jakość mieszkań
  • Bliskość autostrady A4 i portu lotniczego Jasionka – Rzeszów
  • Ponad 300 mieszkań (w tym zarówno dwupokojowe,  jak i apartamenty)
  • Bliskość centrum Rzeszowa i atrakcji, które ono oferuje
  • Podziemny parking z dedykowanymi miejscami
  • Bezpośrednie sąsiedztwo biurowców klasy A z międzynarodowymi korporacjami

 

Interesują Ciebie nasze osiedla?

Sprawdź 5 osiedli w Rzeszowie. Ponad 500 mieszkań w ofercie.

Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu