Polska

To państwo położone w Europie Środkowej, które łączy Europę Wschodnią z Europą Zachodnią. To kraj, który dzięki swojej lokalizacji i atrakcyjności kosztowej jest idealnym miejscem dla firm z sektora BPO, SSC oraz IT.

W 2016 roku minęło już 12 lat od chwili, kiedy Polska wstąpiła w struktury Unii Europejskiej. Aktualnie przeżywa dynamiczny rozwój, który diametralnie wpływa na możliwości dla potencjalnych przedsiębiorców i inwestorów z zewnątrz. Rozrasta się sieć dróg i autostrad, powstają nowe porty lotnicze a poziom wykształcenia społeczeństwa utrzymuje się na wysokim pułapie. W chwili obecnej bez trudu możemy podróżować z zachodu na wschód i z północy na południe kraju.

Poznając inne państwa członkowskie polskie społeczeństwo stałe się bardziej otwarte i tolerancyjne na innych. Wszystko to sprawia, że w dniu dzisiejszym Polska może śmiało nosić miano pomostu między światem Zachodnim a państwami Europy Wschodniej.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Nasi partnerzy