inwestycja SkyRes

SkyRes to pierwszy w Rzeszowie wielkopowierzchniowy biurowiec w klasie A. Budynki w tej kategorii charakteryzuje przede wszystkim wysoki standard, prestiżowa lokalizacja, najwyższa jakość wykończenia i wyposażenia. Jego całkowita powierzchnia wynosi aż 25.648 m2  i w całości przeznaczona jest pod wynajem.

Podkreślić należy fakt, iż już na wstępnym etapie projektowania jego twórcy zadbali o to aby łączył w sobie z jednej strony innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla działalności biznesowej a z drugiej uwzględniał wytyczne zrównoważonego budownictwa . Oznacza to, że SkyRes, jego struktura budowlana i materiały użyte do budowy są przyjazne środowisku naturalnemu. Zostało to potwierdzone w maju 2013 r. poprzez uzyskanie  amerykańskiego certyfikatu LEED  na poziomie GOLD (Leadership in Energy and Environmenral Design) - system oceny oddziaływania budynku na środowisko naturalne.  W całej Polsce tylko 27 obiektów zostało certyfikowanych w tym systemie! 

Sam budynek to 14 kondygnacyjna budowla z 12 piętrami biurowymi, parterem o przestronnym lobby z recepcją oraz kantyną. W części podziemnej został zlokalizowany garaż dla samochodów osobowych, elektrycznych i rowerów wraz z wydzielonymi szatniami i prysznicami dla rowerzystów. Piętra biurowe oferują w standardzie powierzchnię Open Space do 1 600m2, a w całym budynku 19 381m2.

SkyRes Warszawska wyróżnia doskonała lokalizacja. Ścisłe centrum miasta, 11 km od międzynarodowego portu lotniczego w Jasionce, 6 km od autostrady A4 (na zachód Kraków, Katowice, Wrocław i w kierunku wschodnim Lwów), 900 m od dworca autobusowego i kolejowego.

Na cały kompleks SkyRes składają się bliźniacze budynki biurowe tj.  SkyRes Warszawska i SkyRes Lubelska (w krótce w budowie). Pomiędzy nimi umiejscowiono dodatkowo część obiektów o charakterze mieszkalnym.

Zespół budynków tworzy spójną całość architektoniczną, która wyróżnia się pozytywnie na tle miasta poprzez swoją nowoczesność i dbałość o wykonane detale.

Na parterze znajduje się przestronne Lobby wraz z kontrolą dostępu, a także:

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy