Polsko - Ukraińskie Forum Outsourcingu po raz drugi w Rzeszowie

Polsko - Ukraińskie Forum Outsourcingu po raz drugi w Rzeszowie

Międzynarodowa promocja Rzeszowa i SkyRes – u Forum odbędzie się już 22.11.2017 w Rzeszowie, gospodarczym centrum południowo – wschodniej Polski. Będzie to okazja do promocji miasta, a także m.in. SkyRes – u, biurowca klasy A, najnowocześniejszego tego

Polsko - Ukraińskie Forum Outsourcingu szansą dla Rzeszowa i Ukrainy

- Forum będzie wyjątkowym wydarzeniem. To właśnie podczas takich spotkań przedstawiciele firm, nie tylko z rynku outsourcingu, nawiązują kontakty, wymieniają się doświadczeniami. Jest to zatem doskonała okazja do nawiązania współpracy przynoszącej dla wszystkich zainteresowanych wymierne korzyści gospodarcze, biznesowe i promocyjne. Jednym ze strategicznych celów Polsko-Ukraińskiego Forum Outsourcingu w Rzeszowie  jest prezentacja trendów w rozwoju branży oraz możliwości budowania partnerstw biznesowych między firmami z Ukrainy i Polski, zwłaszcza w odniesieniu do usług IT oraz obsługi klientów. z Zachodniej Europy i USA.

Sektor nowoczesnych międzynarodowych usług dla biznesu Polsko Ukraińskie Forum Outsourcingu w Rzeszowie

Wiktor Doktór, Prezes Pro Progressio, organizator spotkania, mówi: - Polska i Ukraina należą do jednych z najważniejszych i zarazem największych ośrodków outsourcingowych w centralnej i wschodniej Europie. Forum w Rzeszowie jest doskonałą okazją, aby podzielić się międzynarodowymi doświadczeniami. Wskazać z jednej strony trendy, a z drugiej – wyzwania stojące przed outsourcingiem ukraińskim i polskim. Jego opinię podziela Anna Proszowska – Sala, prezes Citybell Consulting, współorganizatorka Forum. – Zbliżające się Forum to szczególne wydarzenie, bo odnosi się do jednego z najdynamiczniej rozwijających się sektorów gospodarki obu krajów oraz szans, jakie otwierają się przed obydwoma stronami w najbliższych latach.

Podczas Forum w Rzeszowie spotkają się przedstawiciele reprezentujący polskie i ukraińskie podmioty gospodarcze, w tym: dostawcy nowoczesnych usług dla biznesu, szefowie centrów typu BPO/ITO, przedstawiciele agencji konsultingowych i doradczych, firm rekrutacyjnych oraz agencji Real Estate. Wśród omawianych tematów znajdą się m.in.: atrakcyjne lokalizacje BPO/SSC/ITO ze szczególnym uwzględnieniem atrakcyjności Rzeszowa, potencjał kadrowy Polski i Ukrainy, wyzwania i sposoby realizacji projektów outsourcingowych, Polska i Ukraina jako tandem outsourcingowy dla Zachodniej Europy oraz USA.

Miedzynarodowej rangi wydarzenie w Rzeszowie

O wysokiej randze wydarzenia świadczą polskie i międzynarodowe instytucje, które wspierają swoim patronatem Forum, m.in. Ministerstwo Rozwoju, Lwowski Klaster IT, Outsource People, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza,  International Association of Outsourcing Professionals (IAOP), Związek Miast Polskich, Deutscher Outsourcing Verband. Gospodarzem i strategicznym partnerem Forum jest Miasto Rzeszów. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęli: Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Konsul Generalny Ukrainy w Lublinie.

Tadeusz Ferenc, prezydent Miasta Rzeszowa,  komentując zbliżające się Forum, powiedział: - Czuję się dumny, że miasto będzie gospodarzem tak ważnego dla gospodarki wydarzenia, zwłaszcza, że dostrzegamy ogromny potencjał tkwiący w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu. Uważam również, iż w perspektywie najbliższych lat sektor ten ma ogromną szansę stać się obok branży lotniczej i IT jednym z wiodących filarów rzeszowskiej gospodarki.

Oficjalna storna internetowa Forum: http://www.bsstour.com/rzeszow/ 

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu