Budynek zabezpieczony energetycznie

Budynek zabezpieczony energetycznie

SkyRes jest w pełni zabezpieczony pod kątem energetycznym z uwagi na zastosowanie dwóch niezależnych źródeł energii i dodatkową możliwość podpięcia agregatu prądotwórczego.

Funkcjonowanie firmy to proces ciągły a co za tym idzie każda awaria w dostawie energii elektrycznej to potencjalny koszt dla przedsiębiorcy. Dlatego też w naszym biurowcu zainwestowaliśmy w bezpieczeństwo energetyczne poprzez instalację dodatkowych źródeł energii. Oprócz tego każdy zainteresowany najemca posiada możliwość zainstalowania własnego agregatu. Dzięki temu bez względu na zewnętrzne warunki np. awaria po stronie dostawcy energii elektrycznej możemy bez przeszkód korzystać ze wszystkich urządzeń elektrycznych, przyjmować i realizować zlecenia a dane zgromadzona na firmowych serwerach i dyskach twardych są w pełni bezpieczne.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy