SkyRes Warszawska to budynek certyfikowany w systemie LEED

SkyRes Warszawska to budynek certyfikowany w systemie LEED

Sam system LEED, czyli Leadership in Energy and Enviromental Design został stworzony w Stanach Zjednoczonych. W chwili obecnej jest jednym z najbardziej uniwersalnych systemów do oceny budynków na kilku zasadniczych płaszczyznach. Jego otrzymanie świadczy o wypełnieniu standardów zielonego budownictwa. Budynki zaprojektowane zgodnie z wytycznymi tego systemu na pierwszym miejscu stawiają sobie za cel poprawę warunków panujących wewnątrz z równoczesnym zadbaniem o poszanowanie środowiska naturalnego.

Twórcy systemu LEED przyznając powyższe wyróżnienie promują budownictwo zrównoważone. Wysokość punktacji uzależniona jest m.in. od redukcji zużycia energii, efektywnej gospodarki wodą pitną, minimalizacji produkcji odpadów, stosowania inteligentnych technologii, poprawy jakości życia wewnątrz i całościowej koncepcji, która zakłada, że wszystkie mniejsze i większe działania składają się na ostateczny cel w postaci budynku przyjaznego środowisku.

Angażując się w zdobycie powyższego certyfikatu twórcy SkyRes zaczęli promować również budownictwo odpowiedzialne, czyli takie, które uwzględnia zarówno cel biznesowy, aspekt ogólnospołeczny jak i postawę eko.

SkyRes Warszawska spełnia wysoko postawione kryteria i dzięki temu może z dumą legitymować się certyfikatem LEED na poziomie GOLD.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy