7 szybkobieżnych wind

7 szybkobieżnych wind

Mając na uwadze zapewnienie doskonałej komunikacji wewnętrznej budynek SkyRes został wyposażony w 7 szybkobieżnych wind a czas oczekiwania zostały ograniczony do niezbędnego minimum.

W dzisiejszych czasach jak nigdy w przeszłości sprawdza się znane powiedzenie „Czas to pieniądz”.  Wychodząc od tego założenia twórcy biurowca z wielką pieczołowitością zadbali o jak najlepsze zaprojektowanie ciągów komunikacyjnych i zdecydowali, że całość będzie obsługiwana przez aż 7 wind. Czas dotarcie z punktu A do punktu B został skrócony do optymalnej wartości. Jest to niewątpliwe ułatwienie np. w sytuacji, kiedy pracownik korzysta z kantyny zlokalizowanej w budynku a po krótkiej regeneracji potrzebuje szybko przemieścić się na swoje stanowisko pracy. Dodatkowo same windy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby komfort ich użytkowania był wysoki a możliwość awarii minimalna.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy