12 pięter biurowych opartych na siatce 8,1x8,1

12 pięter biurowych opartych na siatce 8,1x8,1

SkyRes to pierwszy w Rzeszowie wielkopowierzchniowy biurowiec posiadający 12 pięter, które oparte są na siatce 8,1x8,1.  Na tylu poziomach nasi najemcy mają możliwość kreatywnego dopasowania przestrzeni do swojej działalności. Wszystko zostało przygotowane w ten sposób, aby każda zmiana aranżacji wnętrza (np. potrzebujemy więcej miejsca na prowadzenie działalności i obsługę klientów) mogła zostać przeprowadzona sprawnie i bez zbędnej zwłoki.

Na samym parterze biurowca znajduje się przestronne lobby gdzie znajdziemy również miejsce na kantynę (możliwość spożycia posiłku bez konieczności opuszczania kompleksu), kawiarnię (w kameralnej atmosferze możemy omówić bieżące sprawy firmowe), punkt pralniczy (oddamy odzież służbową do oczyszczenia), aptekę i salonik prasowy. Jednym słowem mamy dostęp szeregu podstawowych usług i produktów w jednym miejscu, co wpłynie bezpośrednio na naszą oszczędność czasu.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy